Menu
Alışveriş sepetiniz

Blog RSS Feed

05 Apr
0 30
eresahgf..
06 Dec Salonunuzu Modern mi Yoksa Şık mı Tercih Edersiniz?
admin 1 70
Evimizde en çok zaman geçirdiğimiz alanların başında salon geliyor. Bu yüzden herkes için salonun rahatlığının yanı sıra yaşam tarzımızı ve zevklerimizi yansıtan dekorasyonu da oldukça önemli. Salon dekorasyonu yapmaya karar verdiyseniz ise doğru dekorasyon için bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Nasıl bir salon istiyorsunuz modern mi yoksa ş..
03 Dec 5 Adımda Çocuk Odası İçin Doğru Dizayn Önerileri!
admin 0 61
Çocuk odası deyince aklımıza genelde hep aynı renk tonları, benzer tasarımlar ve kendini yenileyemeyen bir mobilya anlayışı gelirdi. Son yıllarda bu durum aşılmış ve insanlar pembe ve mavi tonların dışına çıkıp, renklere bir cinsiyet yüklemeden de “Çocuk odası nasıl yapılabilir?” sorusunun cevabını görebilmişlerdir. Çocuk odası sadece göz zevkimize..
30 Nov Evinize Modernlik Katacak Dekorasyon Fikirleri!
admin 0 38
Tüm dünyada görülen korona virüs salgını nedeniyle insanların evlerine kapandığı bir yıl geride kaldı. Bu değişim çoğu insana evlerinde rahat, huzurlu, eğlenceli ortamlar yaratmak için bir fırsat oldu. Dışarıda yapılabilecek her aktivite için evlerde alternatifler yaratılmaya çalışıldı ve kahve köşeleri, kitap köşeleri, oturma köşeleri, gibi daha ş..
24 Nov Uçak Çocuk Yatağı
0 119
Özel Tasarım Uçak Çocuk YatağıÇocuklar büyük hayaller kurarlar ve vahşi hayal güçleri vardır. Çocuğunuzu sadece uyuduğu değil, bolca eğlendiği bir yatak odası yaratarak şaşırtın. Lüks Mobilya Şirketimiz, Disney filmi "Uçaklar"dan esinlenerek hazırlanmış bu inanılmaz lüks gökyüzü yatağını tanıtmaktan gurur duyar. Yapı, büyülü bir şekilde vurgulanan ..
22 Nov Mağaza Tadilatınız İçin En Doğru Seçimler!
admin 0 34
Mağaza tadilatı, işletmenin istekleri doğrultusunda mağazayı yenilemek, yeniden dizayn etmek, genişletmek ve estetik bir görünüm kazandırmak gibi ihtiyaçlar için yapılır. Mağazalarda tasarım ve dekorasyon müşteride iyi bir izlenim bırakmak için çok önemlidir. Bu nedenle mağaza tadilatı yaparken mağazanın temasına uygun en doğru seçimler yapılmalıdı..
19 Nov Minibüs Yatak
admin 0 98
 Lüks Çocuk Yatağı MinibüsÇocuklar hayal kurmayı ve muhteşem hayal gücüne sahip olmayı severler. Hangi çocuk Disney temalı bir yatak odasına aşık olmaz ki? Decorvita mimarlık da  en büyüleyici çocuk yataklarına sahibiz. En sevilen tasarımlardan biri, bu muhteşem Luxury On The Road Bed. "Fillmore" olarak bilinen popüler bir Amerikan televizyon dizis..
18 Nov Tasarruflu Ev Tadilatı Önerileri!
admin 0 66
Her tadilat gibi ev tadilatı da genellikle insanların gözünü korkutur. Ama daha sonradan bütçemize önemli katkılar sağlayacak olan tasarruflu ev tadilatı bilinenin aksine herkesin evinde yapması gereken tadilat işlerini kapsar. Ev tadilatı yaparken evimizi ihtiyaçlarımız ve isteklerimiz doğrultusunda yeniden dekore ederiz. Tasarruflu ev tadilatı ya..
15 Nov Banyo Tadilatı Öncesinde Bilinmesi Gerekenler!
admin 0 37
Banyo, evimizde sık kullandığımız alanlardan biridir. Sürekli suya maruz kalır ve bunun sonucunda oluşan nem ve rutubetle birlikte zarar görür. Belli aralıklarla tadilata ihtiyaç duyar. Siz de banyonuzun eskidiğini veya kullandığınız eşyaların yıprandığını düşünüyorsanız ve banyo tadilatına ihtiyaç duyuyorsanız başlamadan önce dikkat etmeniz gereke..
02 Aug Çocuk Odası Dekorasyonu İçin Püf Noktalar
admin 0 483
Geçtiğimiz yıllara nazaran günümüzde çocuk odası oldukça farklı şekillerde dizayn edilmektedir. Eski dönemlerde söz konusu odalar pembe ve mavi ağırlıklı renk tonlarıyla tasarlanırken, günümüzde ise oldukça modern bir dizayn anlayışı mevcuttur. Özellikle günümüzde modern bir şekilde tasarlanan odalar sayesinde, çocukların kişisel gelişimleri de olu..
15 Sep Siz değerli müşterilerimiz için en özenli tasarımlarımız ile karşısındayız.
admin 0 10031
    Her bir detayında titizlikle çalıştığımız projelerimiz evlerinize ışık katacak. İlk bakışta büyüleyen ürünlerimiz ile sizler de bu güzellikten mahrum kalmak istemeyeceksiniz. Bizler DecorVita olarak sizlere salon, oturma odası ya da yatak odası gibi alanlar için en şık mobilyaları sunarken aynı zamanda da çapındaki en kaliteli doğal taşlar ile ..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)