Menu
Alışveriş sepetiniz

Hakkımızda

HAKKINDA: Konut, ofis, otel, AVM, mağaza ve endüstriyel yapılar gibi farklı yapı türlerinin tasarımı, projelendirmesi ve uygulaması alanında tecrübeli ekibi ile farklılık yaratan kalıcı, etkili çözümler üretir. Decorvita, konsept tasarımdan uygulama projesine, inşaat sürecinden proje yönetimine kadar yenilikçi, farklı algısı, vizyonu ve pozitif enerjisi ile hayalinizdeki iç mimari projeleri sizler için gerçeğe dönüştürür. Özgün ve çarpıcı tasarımlarıyla zamansız mekanlar tasarlar; işlevsel, şık ve kalıcı yaşamsal alanlar yaratır. Sürekli değişen teknolojiye ayak uydurarak kendisini yenileyen, kalite ve yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, taahhütlerini en kısa sürede, en düşük maliyet ve en yüksek kalite ile tamamlar.

VİZYONUMUZ: Faaliyet gösterdiği yapı dekorasyon sektöründe çevreye ve toplum değerlerine saygılı, sürdürülebilir gelişen ve kalıcı hizmetler sunan bir iç mimarlık şirketi olmak. Çağın ve sektörün gereksinimlerini doğru tespit edip daima bir adım önde olmak. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir bir şirket olmak.


TASARIM: Decorvita, bir mimari mekânın içinde kullanıcılara işlevsel yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. Süreci deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle sürdüren Decorvita projelerinde ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir. Decorvita gelişen ürün ve malzeme bilgisi konusunda güncel bir kütüphaneye sahip olmasının avantajını proje aşamasında gerçekle örtüşecek şekilde müşteriye sunar. Sürekli değişen tasarım trendleriyle uyumlu iç mimari tasarımlar yaparken Modern çağın estetik anlayışını ve tasarım ilkelerini yasam alanlarına entegre ederek yapılan Tasarımın da her zaman yenilikçi özgün bir ifade ile buluşması konusunda titiz davranır. Decorvita, Mimari tasarım anlayışına detay ve kalite katan, yaşam alanıyla kullanıcıları bütünleştiren projeler tasarlamaktadır