Menu
Alışveriş sepetiniz

Pergola Sistemleri

PROJE & İMALAT & MONTAJ

Pergola sistemleri, Aluminyum açılır tavan, rüzgar kesici giyotin, cam balkon kapatma, cafeler için tente, pergola aksesuarları, tente servisi, pergola, tente çözümleri, cam balkon, cafe tente, zip perde, tavan perdesi, cam sistemleri , perde sistemleri, kepenk profilleri, giyotin cam, tente sistemleri gibi çözümler üretiyoruz.

Giyotin Sistemleri

Sade kombinasyon ve cam tasarımıyla genelde dış mekanlar için kullanılmaktadır. Cam korkuluk görevinin yanı sıra rüzgar kesici olarak kullanılmaktadır. Manuel veya motorlu olmak üzere dikey hareket yüksekliği ayarlanabilmektedir.​


Pergola Sistemleri

Hareketli gölgelendirme sistemleri ile yıl boyu dış mekan kullanımı sağlayabilirsiniz. Mekanın ambiyansına göre estetik ama dayanıklı sistemlerimiz bulunmaktadır.


Cam Balkon

Isıcamlı cam balkon yalıtımıyla yeni bir yaşam alanı oluşturun. Dekor özellikleriyle tercih edilen katlanır cam balkon modelleri, görsel özellikleriyle tercih edilen kaliteli çalışmalardır.


Rolling Roof

Aluminyum hareketli açılır kapanır gölgelendirme sistemi. Kumanda yardımıyla kolaylıkla açıp kapatabileceğiniz Tavan sistemleri, sizi kötü hava şartlarından korurken, istenmeyen güneş sıcaklarından da korur.


Sineklik

Akordiyon sineklik olarak da bilinen pileli sineklikler, PVC, alüminyum, ahşap gibi mevcut her türlü pencereye uygulanabilir. Her bütçeye uygun sineklik sistemimiz mevcuttur.


Aksesuar & Teknik Servis

Sistemlerinizin yıl boyunca kullanılabilir durumda olmasını sağlamak için teknik servis ve aksesuar temini yapmaktayız. Firmamız sahip olduğu kurumsal tecrübe ve innovatif anlayışla işlevsel anlamda problemlerinizi çözüme kavuşturmaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.