Menu
Alışveriş sepetiniz

Banyo Tadilatı

Decorvita İle Güvenilir Banyo Tadilatı

Kaliteli ve güvenilir hizmetin doğru adresi olan Decorvita uzman kadrosu ile her daim evinizin şık ve estetik görünüme sahip olmasına zemin hazırlar. Decorvita’da işinin ehli olan ustalarımızın banyolarınızın tadilatında oldukça dikkatli ve özenli işler yapmaya gayret eder.

Ustalarımız banyo tadilatında öncelikle banyo zemininizi değiştirir. Banyo zeminlerinde daha çok seramik fayans tercihi yapılmalıdır. Seramik fayanslar çevre dostu olmaları ile bilinirler. Seramik fayanslar yangına karşı oldukça dayanıklılık gösterir. Ayrıca seramik fayansların temizlik ve bakımı da oldukça kolaydır. Ustalarımız banyo tadilatı işleminde bir sonraki aşamada elektrik ve su tesisatlarını değiştirerek yeniler.

Banyo tadilatında duşa kabin yerle ştirme aşamasında her daim sizin istek ve taleplerinizi doğrultusunda kurulum yapılır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Decorvita ustalarımız banyo tadilatında duşa kabin kurulumu sonrasında banyo bataryası kurulum, klozet montajlama, derz takımı ve lavabo sabitleştirme işlemlerini yaparlar. Banyo tadilatı işlemleri tamamen bittikten banyo kapınızın yenilenme aşamasına geçilir. Burada banyo kapısı, banyo eşiği tamamen yenilenir. Banyo tadilatında mümkün olduğu kadar kullanımı rahat ve konf orlu banyo dolapları tercih edilmelidir. Kaliteli banyo dolaplarının hem kurulumu hem de kullanımı rahattır.

Ustalarımız kırım,zemin ve boya işlemlerini tamamen bitirdikten sonra ankastre fırın, mutfak tezgahı,davlumbaz gibi eşyaların kurulumunu yapar. Tüm işlemler bittikten sonra Decorvita’nın çalışkan ustaları sizin isteğiniz doğrultusunda niş kurulumu ve aksesuar dizaynı yaparak hayallerinizdeki büyüleyici mutfağı size teslim eder.

deneme

deneme

Mimari Hizmet Kategorileri

Bu kategoride ürün bulunamadı.