Menu
Alışveriş sepetiniz

Mekanik Tesisat ve Elektrik Tadilatı

Decorvita İle Güvenilir Elektrik Tesisatı


Elektrik tesisatı oldukça dikkat ve titiz çalışma gerektiren bir iştir. Can güvenliğinizi riske atmamak için elektrik tesisatı işlemlerinizi Decorvita’nın işinin ehli mühendislerine ve mimarlarına bırakınız.

Mimarlarımız ve Mühendislerimiz Projelerinde Her Zaman Can Güvenliğinizi Koruyor.


Tesisat ve tadilat işlemlerinde en önemli aşama can güvenliğinin maksimum düzeyde koruma altına alınmasıdır. Mimari çizimleri adeta sanatla birleştiren Decorvita’nın çalışkan mimarları ve mühendisleri her daim sizlerin can güvenliğini korumak ile sorumludur.

Decorvita Elektrik Tesisatını Nasıl Yapar?


Decorvita’nın işinin ehli olan mimarlarımız ve mühendislerimiz şık mimari yapılarınıza elektrik tesisatı işlemlerinde her daim müşteri memnuniyetini ve güler yüzlü hizmeti ön planda tutmaktadırlar. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu çalışmalarda öncelikle yapının tesisat projesi detaylı olarak hem mimarlarımız hem de mühendislerimiz tarafından titizlikle incelenir. Şık yapıların atan kalbi kesinlikle tesisat işlemleridir. Tesisat işlemlerinde herhangi bir sorun olursa bu yapıyı da etkiler.

Başarılı Mimarlarımız ve mühendislerimiz yapmış oldukları her çalışmada Elektrik İç Tesisat Yönetmeliğini dikkate alarak projeler hazırlar. Decorvita’nın işinin ehli mimarları ayrıca sizlerin can ve mal güvenliğini sağlamak için tesisat mühendisleri ile sürekli müzakereler yaparlar. Mimarlarımız ve mühendislerimiz elektrik tesisatı çalışmalarında her daim koordineli çalışırlar. Tavan üst ve tavan içi koordinasyon planları mimarlarımız tarafından kontrol altına alınmaktadır. Mimarlarımız elektrik tesisatı çizimlerinde zorunluluk bildirmedikçe kolondan kolona geçiş yapmaz. Daire girişleri ve balkonda mutlaka priz detayı bulundururlar. Balkonda ve banyoda kullanılacak prizlere ise mutlaka kapaklı tip priz dizaynı yaparlar.

Decorvita Elektrik Tesisatında Hangi malzemeleri Kullanıyor?


Evinizin tüm elektrik ihtiyaçlarını özenle yapan Decorvita’nın çalışkan mimarları ve mühendisleri elektrik tesisatında her daim 1.sınıf kalitede malzemeler kullanmaktadır. Tamamen çözüm odaklı hareket eden mimarlarımız ve mühendislerimiz elektrik tesisatı işlemlerinde kaliteli ve dayanıklı anahtar,duylar,buatlar,sigortalar ve dağıtım panoları kullanmaktadır.

deneme

deneme

Mimari Hizmet Kategorileri

Bu kategoride ürün bulunamadı.