Menu
Alışveriş sepetiniz

Mimarlara Özel %13 İndirim

Decorvita’dan Alışveriş Yapan Mimarlarımıza %13 İndirim


Şıklığın ve mimarinin doğru adresi olan Decorvita her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet güvencesi vermektedir. Yaratıcılık ve estetik anlayışı ile göz kamaştıran mimarlarımız Decorvita’dan büyük müjde geldi. Alanında işinin ehli mimarlarımız Decorvita’dan alışveriş yaptıkları taktirde sepette anında %13 indirimden yararlanabilirler.

Özellikle tasarım alanında çalışıyorsanız oldukça şanslısınız. Çünkü yeniliğin ve kalitenin ortak noktada buluştuğu Decorvita’da proje okumak bir projeye başlarken işinizi son derece kolaylaştırmanın yanı sıra projelerdeki farklılıkları,yenilikleri ve tasarım süreçlerini anlamanızda oldukça önemli bir rol oynar. Mimari projelerinizde Decorvita’nın ürünlerini projelerinize eklemiş olduğunuz taktirde Decorvita’da yer alan profesyonel uzman kadrodan uygulama desteği hakkı kazanırsınız. Böylece yapmış olduğunuz projeler hem kusursuz hem de eksiksiz bir şekilde tamamlanmış olur.

Rüyalarınızdaki mekana ulaşmak Decorvita ile oldukça mümkündür. Decorvita yapılarınıza mimari hizmet kapsamında estetik görünüm kazandırmış olur. Her daim müşterilerine ödeme kolaylığı ve kusursuz hizmet sunan zarafetin ve şıklığın ahenkle dans ettiği Decorvita, profesyonel mimarları ve başarılı mühendisleri ile eşsiz projelere imza atar. İşinin ehli olan mimarlarımız proje yapımına başlarken Decorvita’yı tercih etmesi taktirde hem indirimli ürünlerden yararlanır hem de Decorvita’nın profesyonel kadrosunda uygulama desteği hakkı kazanmış olurlar. Decorvita’nın alanında uzman ekibi projelerinizi her daim kolaylaştırmayı hedefler.

Sizler de tasarımcılık işleri ile ilgileniyorsanız, mimarsanız ve iç mimarsanız mutlaka Decorvita’nın sunmuş olduğu bu özel fırsattan yararlanmayı ihmal etmeyiniz. Ayrıca Decorvita projelerinizdeki koordinasyonu kontrol etmede sorumluluk üstlenmektedir.

Tecrübeli ekip çalışmaları ve mimarlarımıza sunduğu %13 indirim fırsatı olan müşteri memnuniyetini kazanan Decorvita ile hayallerinizdeki konforlu ve kaliteli yaşam alanlarına ulaşmak oldukça kolay bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Decorvita ailesi olarak her daim gelişime açık,araştırmacı,analitik düşünme yeteneğini kullanan mimarlarımıza destek vermeye hazırız.

deneme

deneme

Mimari Hizmet Kategorileri

Bu kategoride ürün bulunamadı.