Menu
Alışveriş sepetiniz

Salon Tadilatı

Tasarımsal projeleri ile yaşam boyu konforlu tarzlar sunan Decorvita’nın uzman mimarları ve mühendisleri evlerinizin en önemli alanı salonlarınıza yepyeni farklı tarzları ile geliyor.

Şık ve Modernizmin Salonların Ortak Noktası: Decorvita


Modernizmin ve zarafetin doğru adresi olan Decorvita kaliteli uzman kadrosu ile hayallerinizi süsleyen göz alıcı salonlar tasarlamaya devam ediyor. Salon tadilatında uzman mimarlarımız öncelikle salon tadilatının detaylı olarak projesini çizerler. Görselleştirme yapmak özellikle proje açısından oldukça önemli bir konuma sahiptir.

Proje aşamasında Salonun ölçüleri özellikle dizayna uygun olarak hesap edilmelidir. Ölçüsü ve dizaynı birbiri ile aynı olmayan salonlar göz karışıklığına sebep olur. İşini severek yapan, hayal gücü oldukça yüksek olan mimarlarımız salon tadilatında birbirini tamamlayacak renklerin seçilmesine karar verir. Projede salon kapısının kesitleri çizilir.

Özellikle belirtilmesi gerekir ki mimarlarımız milimetrik ölçümler yapmaya her daim özen gösterirler. Alanında işinin ehli olan uzmanlarımız kullanıma uygun konforlu oturma grubu çizimlerini yapar. Konforlu ve kaliteli oturma grupları yaşam alanlarınızı oldukça kullanışlı hale getirir. Mimarlarımız salona dair tüm çizimleri en kısa süre içerisinde tamamlamalıdır. Çizim aşamasında yapılacak tek bir hata tüm salon tadilatını yakından etkiler. Mühendislerimiz ise mimarlarımız ile tamamen ortak iş birliği yürütür.

Birbirinden bağımsız hareket etmeyen ve ortak kararları masaya yatıran alanında uzman mimarlarımız ve mühendislerimiz disiplinli çalışmadan asla taviz vermezler. Konforlu yaşam tarzından ve modernizimden asla ödün vermeyen Decorvita’nın alanında uzman mimarları ve mühendisleri her daim 1.sınıf kalitede malzemeler kullanmaya özen gösterirler. Sizlere en kısa süre içerisinde hayallerinizi süsleyen göz alıcı salonları teslim eden Decorvita,müşteri taleplerini ve isteklerini ön planda tutarak müşteri memnuniyetini kazanmış olurlar. Sizler de hayallerinizde büyüleyici salonlara Decorvita ile kolayca ulaşabilirsiniz.

deneme

deneme

Mimari Hizmet Kategorileri

Bu kategoride ürün bulunamadı.