Menu
Alışveriş sepetiniz

Su Tesisatı ve Doğal Gaz Tadilatı

Güvenilir ve kaliteli hizmetin doğru adresi olan Decorvita, uzman mimarları ve alanında başarılı mühendisleri ile su tesisatı işlemlerinizi en kısa sürede yapmayı amaçlar.

Decorvita ile Evlerinizde Güvenilir Su Tesisatı


Decorvita’da mimarlarımız ve mühendislerimiz her daim can ve mal güvenliğinizi korumayı hedefler. Bu bağlamda kaliteli uzman kadromuz temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Mimarlarımız ve mühendislerimiz her daim sorunsuz çalışan doğru havalandırılmış su tesisatı projesini çizerek göreve başlar. Özellikel bu aşamada çizilen projede şaftlar,mekanik odalar, ısı merkezleri, su gidişleri ve mimari kesitler detaylı olarak incelenir.

Aynı zamanda projelerde müşterilerin talepleri ve istekleri de göz önünde bulundurulur. Proje çiziminde mimarlarımız özellikle projenin uygulanacağı alan hakkında detaylı bilgilere sahip olunması için keşifler yapar. Keşifler tamamlandıktan sonra ise müşteri ile detaylı fiyat teklifi anlaşması sağlanılır.

Kalitede ve güvenilir hizmette rakip tanımayan Decorvita, uzman mimarları ve mühendisleri ile her zaman 1.sınıf yüksek kalitede malzemeler kullanır. Boruların kaliteli olması ayrıca tesisata estetiksel bir görünüm kazandırmış olur. Mimarlarımız ve mühendislerimiz için önemli olan konu tesisatın doğru yapılmış olmasıdır.

Kaliteli malzemelerin kullanıldığı su tesisatında gider kokusu meydana gelmez. Ayrıca temiz su ortaya çıkarak mikropsuz ve bakterisiz su tesisatına sahip olmuş olursunuz. Tesisat çalışmaları üst katlardan aşağı katlara doğru olmalıdır. Proje çalışması bittikten sonra mutlaka lejant yapılır. Projenin ölçeğine uygun olarak paftalar tasarlanır. Oluşturulmuş olan her bir paftaya başlıklar dizayn edilir.

deneme

deneme

Mimari Hizmet Kategorileri

Bu kategoride ürün bulunamadı.