Menu
Alışveriş sepetiniz

Villa Tadilatı

Decorvita Şık ve İhtişamlı Villa Projelerine İmza Atıyor


Kaliteli ve güvenilir hizmetin doğru adresi olan Decorvita, ihtişamlığın oldukça boy gösterdiği,konforlu villa projelerine imza atıyor. Decorvita ile modernizmi doruklara kadar yaşayın.

Villalarınızın İç Mekan Tasarımı Decorvita’nın Emin Ellerinde


Modernizmin ve kaliteli yaşam tarzının en üst seviyede tutulduğu şık ve gösterişli villalarınızın iç mekan tasarımlarının nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz? O Halde elinize sıcak bir kahve alıp arkanıza yaslanın. Siz büyüleyen mimari projelerin keyfini çıkarırken biz de Decorvita’nın işinin ehli ustalarımızın iç mekan tasarımlarını sizlere açıklayalım. Decorvita’nın ustaları iç mekan tasarımlarında her daim müşteri taleplerini ön planda tutar.

Öncelikle iç mekan tasarımı için villanın her bölümü detaylı olarak ustalarımız tarafından incelenir. Sonraki aşamada elektrik, su tesisatları kontrol edilir. Herhangi bir bağlantıda sorun var ise çözüme kavuşturulur. Söküm ve kırım işlemleri yapılır. Oda kapıları,kapı eşikleri,kapı kolları değiştirilir. Ustalarımız iç mekan tasarımında taban ve tavan uygulamaları yapar.

Genellikle Decorvita ustaları taban uygulamasında asma tavan önerisinde bulunur. Asma tavan enerji verimliliğini arttırır. Yangına karşı dayanıklıdır. Bunun yanı sıra iç mekan tasarımlarında ustalarımız mutfak dolaplarını değiştirir. Suya dayanıklı mutfak dolapları tercih etmeniz gerekir. Mutfak dolaplarından sonra vitrifje ve batarya montajları yapılır. Size Kaliteli yaşam standartı fırsatı sunan Decorvita ustaları villanızın iç mekan tasarımlarında koltuk ve dolap dizaynını kontrol eder.

Bunun dışında banyolarınızın duşa kabin kurulumu,klozet montajı, banyo dolabı ve tezgahının kurulum aşaması gibi tüm tadilat işlemleriniz Decorvita ustaları tarafından kolaylıkla yapılmaktadır. Decorvita her zaman sizlere konforlu ve rahat bir yaşam tarzı fırsatı sunmaktadır. Decorvita şıklığın mimari ile bütünleştiği kaliteli ve güvenilir hizmetin doğru adresidir. Büyüleyici ve göz alıcı mimari projeler ile villalarınızı güzelleştirmek istiyorsanız Decorvita ile doğru adrestesiniz.

deneme

deneme

Mimari Hizmet Kategorileri

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)