Menu
Alışveriş sepetiniz

Çatı Uygulaması

Sıcacık evlerimizde bizleri olumsuz hava koşullarından koruyan çatılarımız binalarımızın olmazsa olmazlarındandır. Çatılarınızda herhangi bir problem ile karşı karşıya iseniz sorun yok. Decorvita her daim sizin yanınızda.

Çatılarınıza İzolasyon Uygulaması Nasıl Yapılıyor?


Bizleri her türlü olumsuz etkenlerden koruyan çatılarımız binalarımızın en önemli yapılarından biridir. Çatılarımız her türlü darbeye ve olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olmalıdır. Dayanıksız çatılara izolasyon uygulaması yapılır. İşte tam da bu noktada çatılarınız Decorvita ustalarının emin ellerindedir. Çatılarınıza uygulanacak izolasyon ile binalarınız uzun ömürlü olur. Binalarınızda bakteri ve küf oluşumu engellenmiş olur. Bunun yanı sıra binalarınızın yakıt giderlerinin azaltılmasına yardımcı olur.

Çatı İzolasyonunda Hangi Malzemeler Tercih Ediliyor?


Decorvita’da işinin ehli ustalarımız çatılarınıza izolasyon uygulamasında epoksi kaplama, aşınmalara ve darbelere karşı oldukça dayanıklı polyeura,su geçişlerine kesinlikle izin vermeyen membranlar kullanır. Ustalarımız bir sonraki aşamada ise çatı zemininin pürüzsüz olması için pah uygulaması yapar. Pah uygulamasında yüzeyde çıkıntılar ve çukurlar yok edilir.

Çatılarınızın Isı Yalıtımı Decorvita’dan


Çatılarınız Decorvita'nin işinin ehli ustalarının emin ellerinde. Isı yalıtım konusunda tüm marifetlerini gösteren Decorvita ustaları yapmış oldukları projeler ile müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadırlar. bizden size tavsiye vermek gerekirse çatılarınıza mutlaka ısı yalıtım uygulaması yaptırın. Binalarınızın daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız hemen siz de şimdi şık ve estetik mimarileri ile kaliteli yaşam tarzı sunan Decorvita ile tanışın.

Çatı Isı Yalıtımında Hangi Malzemeler Kullanılıyor?


Ustalarımız çatı ısı yalıtımda cam yünü, taş yünü,poliüretan köpük kullanır. Cam yünü yangına oldukça dayanıklı olmasından dolayı tercih edilmelidir. Taş yünü ise hem ses hem de ısı yalıtımında kullanılır. Sizlerde konforlu bir hayat sunmak istiyorsanız her daim sizin güvenliğinizi,hayat kalitenizi ve yaşam konforunuzu düşünen Decorvita ile tanışınız.

deneme

deneme

Mimari Hizmet Kategorileri

Bu kategoride ürün bulunamadı.