Menu
Alışveriş sepetiniz

Ofis Tadilatı

Hayallerinizdeki ofisi sizi teslim eden kaliteli ve güvenilir hizmetin doğru adresi Decorvita’nın deneyimli ekibi ile birlikte eşsiz ofis tasarımlarına imza atıyor.

Ofis Tadilatı Nasıl Yapılıyor?


Öncelikle Decorvita’nın deneyimli ustaları ofis tadilatında kırım işlemleri ile işe başlıyor. Kırım işlemlerinde zemin ve duvarlar komple değişiyor. Zemin kaplama işleminde genellikle ofislerde PVC zemin kaplama tercih edilir. PVC zemin kaplama paslanmaya ve yağa karşı dayanıklılık gösterir. Ayrıca antibakteriyel özellikte olmalarıyla bilinirler.

Zemin kaplama işlemi bittikten sonra Ustalarımız ofis odalarını birbirinden ayıracak bölme duvar aşamasına geçiş yaparlar. Burada ofisin mimari detayları ön planda tutulur. Alçıpan duvar bölme işleminde tuğla kullanılmaz. Maliyet daha düşüktür. Duvar bölme işlemleri bittikten sonra ofisin elektrik bağlantıları kontrol edilir.

Alt yapıda eksik çalışmalar varsa giderilmeye çalışılır. Ofis tadilatında tesisat işlemlerinden sonra duvara duvar kağıdı kaplama yapılır. Duvar kağıdı kaplaması ortamdaki dekoru zenginleştirir. İşinin ehli ustalar müşterilerin talepleri doğrultusunda cam bölme odalar yapar. Taş yünü ve alçıpan kullanılarak asma tavan yapımı başlar. Asma tavan yangına karşı dayanıklılık gösterir. Ayrıca tesisat bağlantılarını gizlemede rol oynar. Asma tavan montajında alçı levhalar sabitlenir. Alçıpan levhalar montajlanır. Ardından zımparalama işlemine geçilir. Zımparalama işlemi bittikten sonra ofisinizin güvenlik ve alarm işleri yapılır. Elektrik panoları kontrol edilir.

Decorvita’nın çalışkan ustaları müşterilerinin talepleri doğrultusunda isteğe bağlı olarak neme,suya ve rutubete dayanıklı olan kartonpiyer uygulamaları yaparlar. Özellikle belirtilmesi gerekir ki kırım aşamasında dökülen tüm moloz yığınları ustalarımız tarafından toparlanır. Böylece tertemiz bir tadilat yapılmış olur. Kırım,boya,kaplama, tesisat işlemleri tamamen bittikten sonra ofis masalarının ve ofis dolaplarının montajlanması yapılır. Ofiste kullanılacak sandalyelerin dizaynı yapılır. Böylece Decorvita’nın ustaları tüm işlemleri bitirerek hayallerinizi süsleyen eşsiz tasarımlı ofisleri size teslim ederler.

deneme

deneme

Mimari Hizmet Kategorileri

Bu kategoride ürün bulunamadı.